Jak zmienić swoje życie na lepsze i dobrze się przy tym bawić? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć przyglądając się ofercie proponowanej przez Metamorfozy Online.

Bardzo ważnym elementem tej oferty jest metoda: transerfing rzeczywistości Vadima Zelanda, na której oparty jest proces metamorfozy zachodzący w życiu osób, które skorzystają z tej metody. Transerfing rzeczywistości jest metodą pozwalająca na dowolną kreację życia oraz pozytywnych przemian w otaczającej nas rzeczywistości. Jest systemem przedstawiającym jak funkcjonuje rzeczywistość i jak ją można tworzyć. Metoda ta polega na przygotowaniu slajdu, obrazu przedstawiającego nasze przyszłe, spełnione życie.

W odczytanie slajdu stworzonego na podstawie wiedzy zawartej w transerfingu rzeczywistości warto zaangażować wszystkie nasze zmysły. Tworzenie slajdu ma być dobrą zabawą, której towarzyszy pewność, że kreacja ta ziści się w naszym życiu. Na przykład tworząc dla siebie nową, wymarzoną pracę należy zbudować obraz opisujący w pełni nasze nowe zajęcie. Wyobrażamy sobie jak czulibyśmy się w tej pracy, na czym miałaby ona polegać, z jakimi klientami chcielibyśmy współpracować i jaką zmianę chcielibyśmy za pomocą tej pracy wprowadzać w życie. Tak mówiąc ogólnie pracuje metoda transerfingu rzeczywistości. Pomocne jest zrozumienie, że w życiu dostępne jest wiele wariantów rzeczywistości. Są warianty trudne i te coraz łatwiejsze, na idealnym wariancie życia kończąc – pełny wachlarz możliwości do wyboru. Warto dążyć do spełnienia tego najlepszego dla nas wariantu rzeczywistości. Oczywiście jak w każdym przypadku zmiana wariantu rzeczywistości, w którym się znajdujemy wymaga od nas zaangażowania. Czytanie slajdu przedstawiającego nasze wymarzone życie ma sprawiać nam przyjemność, mamy wkładać w ten proces pozytywną energię, wszak kreujemy nasz wymarzony styl życia. Transerfing rzeczywistości pomaga nam stworzyć nasze doskonałe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *